HAKKIMIZDA

AnaSayfa

Hakkımızda

Basında Özuğur

Ürünler

Üretim

Öneri Ve Şikayetleriniz

Bayiiliklerimiz

İnsan Kaynakları

İletişim

Yonetim KuruluÖzuğur
1952 yılında  manifaturacılık ile ferdi olarak iş hayatına başladı.
Daha sonra 1985 yılında  tavukçuluk ve kuyumculuk sektörüne atılarak başarı çıtasını yükseltmiştir.
Yaptığı güçlü yatırımlarla, kurulduğu günden bu yana hep istikrarlı bir şekilde büyüdü.
Özuğur
Tavukçuluk, ticaretin bir güven işi olduğuna inanmaktadır.
Binlerce  müşterisine hizmet sunan Özuğur, değişik sektörlerde ikiyüz den fazla firma ile sürekli işbirliği içindedir. Bu güne kadar tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren Özuğur, daima tüketici, diğer bir değişle müşterilerinin menfaatini koruyan bir iş anlayışı ile Elazığa ve Elazığ halkına en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

 

Gelişme ve Büyümeye Odaklı Yönetim
Özuğur
’un özellikle son dönemlerde teknolojinin son imkanlarıyla donatılan tüm birimlerin teknik altyapısının yeniden oluşturulması, kullanılan otomasyon programlarının şirkete özel yazdırılması ile teknolojik bir yenilenme sağlanmıştır. Özuğur bu yönde çalışan ve yöneticilerin rekabet dünyasının gerektirdiği tüm koşullara uyum sağlanması, sürekli zinde kalınmasını ilke edinmiştir.

 

 

Şirketin Başarısı Çalışanların Başarısıdır
Şirketin başarısı çalışanların başarısıdır. Mutlu müşterilerin ancak mutlu çalışanlarla memnun edilebildiğini bilen Özuğur genç, dinamik, çalışkan ve içinde bulunduğu toplumun tüm değerlerine saygı duyan eğitimli çalışanları  ile müşterilerine hizmet etmektedir.

 

 

Yapılanma
Yönetim Kurulu, Bilgi İşlem, Finans, İnsan Kaynakları, İdari İşler, Kurumsal Satış ve Pazarlama, Mali İşler, Muhasebe, Proje ve Ar-Ge, Reklam ve Halkla İlişkiler, Satın Alma ve Satış Bölge Müdürleri şeklinde bir yapılanma mevcuttur.

 

Mağazalar
Hizmet sunduğu mağazalarını üç konsepte ayırarak 0-600 metrekare ölçekli mağazalarında 2500 çeşit, 600-1500 metrekare ölçekli mağazalarında 7500 çeşit, 1500 metrekare ve üzeri mağazalarında 15000-20000 çeşit ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır. Elazığ 'da 10 Mağazası bulununan Özuğur İleriki Zamanlarda Mağaza sayısını artırmayı planlamaktadır...